BOHATEROWIE

Wcześniejszy wygląd Kat
Selena Gomez via @Irishh_Boy
Obecny wygląd Kat

Katie Styles (18 lat)


Siostra Harry'ego Styles'a, jednego z członków zespołu One Direction. Nie rozmawiała z nim od ponad roku.
Katie była kiedyś piękną szatynką o brązowych oczach. Była bardzo wesołą osobą, z wielkim humorem. Potrafiła pocieszyć każdego. Po zerwaniu kontaktu z bratem stała się swoim przeciwieństwem. Włosy przefarbowała na czarno oraz zaczęła nosić czarne szkła kontaktowe.
Ma tylko jednego, prawdziwego przyjaciela - Georg'a Shelleya. Poznała Go 10 miesięcy temu, gdy ze znajomymi uciekła z domu. On przekonał ją, żeby wróciła do domu.
Miała kiedyś przyjaciółkę - Lily Jones. Jednak przestała się z nią kontaktować kiedy przyłapała ją na całowaniu się z jej chłopakiem - Will'em Turner.
Stała się oschła, znalazła pracę i często, jeśli rodzice nie chcą jej wypuścić z domu grozi, że się wyprowadzi.
Nikt oprócz Shelley'a nie wie, że Katie potrafi grać na gitarze i fortepianie, śpiewać oraz malować. On, jako jedyny słyszał jej głos i widział większość obrazów. Sama nie chce powiedzieć o tym rodzicom, ponieważ musiałaby zacząć dzielić się swoim talentem ze światem.
Urodziny: 10 czerwiec 1995 r.

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Harry Styles (19 lat)
Najmłodszy członek zespołu One Direction. Od ponad roku nie kontaktował się ze swoją bliźniaczką, ponieważ chce ją chronić przed tym całym szumem wokół niej. Rodzice mówią mu, że u niej wszystko w porządku. Harry jest singlem oraz najbardziej zboczoną osobą w zespole.
Urodziny: 1 luty 1994 r.

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Louis Tomlinson (22 lat)
Najlepszy przyjaciel Harry'ego. Czasami zachowują się jak para, dlatego nazywają ich - Larry Stylinson. Jest najstarszy z zespołu, ale często zachowuje się gorzej niż dziecko. Louis uwielbia marchewki, ciuchy w paski oraz Kevina. Ma dziewczynę - Eleaonor Calder.
Urodziny: 24 grudnia 1991 r. 

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Zayn Malik (20 lat)
Przyjaciel Harry'ego. To typowy Bad Boy. Dużo czasu spędza przed lustrem na układaniu fryzury. Ma dziewczynę - Perrie Edwards z Little Mix.
Urodziny: 12 stycznia 1993 r.

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Niall Horan (20 lat)
Przyjaciel Harry'ego. Jest wiecznie głodny. Potrafi przez cały dzień tylko siedzieć i jeść. Jako jedyny z zespołu pochodzi z Irlandii. Niall jest singlem.
Urodziny: 13 września 1993 r.


Liam Payne (20 lat)
Przyjaciel Harry'ego. Jest najbardziej odpowiedzialną osobą w zespole. Niedawno rozstał się z Danielle Peazer i obecnie jest singlem.
Urodziny: 29 sierpnia 1993 r.


George Shelley (20 lat)
Jedyny przyjaciel Katie. Jest członkiem zespołu Union J. Shelley, jako jedyny zna wszystkie tajemnice i całą historię swojej przyjaciółki. Tylko on zna prawdę o jej talencie. Rozumie ją jak nikt inny.
Urodziny: 27 lipca 1993 r.

Lily Jones (18 lat)
Była przyjaciółka Katie. Ich przyjaźń się skończyła, kiedy została przyłapana na całowaniu się z Will'em.
Urodziny: 19 październik 1995 r.

Will Turner (18 lat)

Były chłopak Katie. Kiedy zdradził ją z Lily bardzo tego żałował. Przepraszał ją i ona mu wreszcie wybaczyła. Jednak powiedziała mu, że nie mogłaby być z kimś, kto zrobił jej taką rzecz.
Urodziny: 4 kwietnia 1995 r.Perrie Edwards (20 lat)

Dziewczyna Zayna, poznała kiedyś Kat dzięki Georgowi. Należy do zespołu Little Mix, przyjaźni się z Eleanor, Leigh, Jesy, Jade. Jej przezwisko to Pezz oraz Happy Mix.
Urodziny: 10 lipiec 1993

Leigh-Anne Pinnock (22 lata)

Poznała Kat tak samo jak Perrie. Należy do zespołu Little Mix, przyjaźni się z Perrie, Jesy, Jade. Jej przezwisko to Fiery oraz Fresh Princess.
Urodziny: 4 październik 1991

Jesy Nelson (22 lata)

Poznała Kat tak samo jak Perrie. Należy do zespołu Little Mix, przyjaźni się z Perrie, Leigh, Jade. Jej przezwisko to Jesminda oraz Swagger Mix.
Urodziny: 14 czerwiec 1991 

Jade Thriwall (21 lat)

Poznała Kat tak samo jak Perrie. Należy do zespołu Little Mix, przyjaźni się z Perrie, Leigh i Jesy. Jej przezwisko to Poopey, Pickle oraz Cutie Mix.
Urodziny: 26 grudzień 1992


Eleanor Calder (21 lat)

Dziewczyna Louisa, poznała Kat u fryzjera (dzięki LM). Bardzo ją boli to, że wiele Directioners twierdzi, że jej związek to ustawka.
Urodziny: 16 lipiec 1992 

                                                    
Bella Thorne (19 lat)

Dziewczyna Nialla, pojawia się w rozdziale 20. Czy ma jakiś plan wobec Kat?
Urodziny: 8 październik 1994

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz